Navigace

Obsah

Prázdninový pobyt v Kašperských Horách koncem července

Naše parta

Letos jsme vyjeli, jako již tradičně na týdenní prázdninový pobyt do Kašperských Hor. Bydleli jsme v turistické ubytovně dětského domova, zde to již dobře známe. Výjezdu se zúčastnila ryze dámská  a dívčí posádka. Každý den jsme podnikali výpravy po okolí, pět až deset kilometrů dlouhé.  Navštívili jsme hrad Kašperk, Horskou Kvildu, Antýgl, Čeňkovu Pilu, Srní - vlčí výběh, Rejštejn, Radešov a v Sušici lanové centrum. Po návratu z výletů jsme mohli vždy využít skvělé zázemí domova, zahradu s bazénem, trampolínou, pískovištěm. Během pobytu jsme oslavili Aničky svátek v cukrárně zmrzlinovým pohárem. Počasí nám celý týden přálo a všem se pobyt moc líbil.

Zprávy

#

Návštěva zámku v Hořovicích.

Dne 30. dubna jsme uskutečnili celodenní výlet do Hořovic.
Přijeli jsme vlakem, prošli celé městečko a zamířili jsme na zámek.
Na zámku jsme navštívili výstavu dětských hraček aristokratů, ta se dětem i nám moc líbila. Bylo to moc zajímavé.
celý text

ostatní | 16. 5. 2022 | Autor: Správce Webu
#

Jízda za Vánočním stromkem.

Jízda za vánočním stromkem, prosinec 2019
Akce Jízda za Vánočním stromkem byla velmi pěkně připravená a moc hezká, ale pro naše děti velice náročná. Naše malé děti velmi obtížně zvládaly úkoly a mnohdy se nevešly do časových limitů. Strejda Jirka s dětmi celou jízdu absolvoval se zpožděním oproti jiným automobilovým týmům, protože měl v autě hodně dětí a ty kolikrát nechápaly zadání a vše jim trvalo delší dobu k vyplnění úkolů.
celý text

ostatní | 5. 1. 2020 | Autor: Správce Webu
#

Posezení v Rangu.

Odpoledne v Pizzerii Rango.
Již několik let jsme zváni na první sváteční vánoční den do Pizzerie Rango. I letos tomu nebylo jinak. Opět jsme se sešli v Rangu na odpoledním posezení a těšili jsme se na vynikající pohoštění. Bylo nás vcelku hodně, okolo 30. Do sytosti jsme se najedli, napili a ještě nám zbylo v bříšku místo na výborný dezert.
Atmosféra byla jako vždy příjemná a personál by velice milý. Děkujeme všem a zejména majitelům pizzerie, že nám připravili krásné odpoledne.
Děti z Domina
celý text

ostatní | 5. 1. 2020 | Autor: Správce Webu
#

Týden v Nové Roli

Prázdninový výjezd Nová Role
Hned druhý den po rozdání vysvědčení jela naše 5.RS na společný výjezd. Teta Linda nám zamluvila na týden pobyt v chatkách BeachCamp Nová Role. Na celý týden jsme měli připravené aktivity, ale krásné počasí nás nejvíce lákalo k vodě. Takže jsme většinu času trávili na koupališti hned za chatou. Ale byli jsme i na výšlapu do Staré Role. Líbilo se nám v Karlových Varech, kde jsme měli exkurzi v muzeu Becherovky, pak jsme nasávali atmosféru Filmového festivalu a potkali několik známých osobností. Navštívili jsme hrad Loket, tam se nejvíce klukům líbilo „útrpné právo“. Večery jsme trávili společně - hráli různé hry nebo jsme hráli badminton, házenou, vydali jsme se na stopovačku, hledali v lese poklad a pobavila nás noční hra, kdy se nejvíce bál Saša. Při zpáteční cestě jsme navštívili Vánoční dům, nyní je zde i výstava medvídků (mají jich tam 10tisíc!!) A ještě jsme se zastavili u vysílače Krašov, u něj jsou postavené sluneční hodiny (největší v ČR).
Chutné jídlo vařila teta Hana, za to jí patří dík. Jedině, co mě mrzí, že jsme negrilovali. Ale jinak to bylo fakt pěkný a všem se nám moc líbilo.
Tetám Haně a Lindě děkujeme za skvělý týden. Roxana celý text

ostatní | 23. 7. 2018 | Autor: Správce Webu
#

Narozeninová oslava v Divadle Alfa

30. výročí založení našeho dětského domova celý text

ostatní | 19. 10. 2016 | Autor: admin prevod