Navigace

Obsah

Výlet na Zvíkov a do Strakonic.

Typ: ostatní
Výlet na Zvíkov a do Strakonic. Dopoledne jsme se vydali na cestu, zastavili jsme na si prohlédnout Vltavu a vysoký Žďákovský most, který ještě děvčata neviděla. Přijeli jsme na Zvíkov, kde jsme si udělali krásnou procházku v přírodě z výhledy.

     Po cestě dál jsme se zastavili na vyhlášenou zmrzlinu v Milevsku u p. Kortana s tradičními starými recepty. Děvčatům moc chutnala a musela si koupit ještě jednou - byla za velmi lidové ceny.  Potom jsme se prošli po náměstí. Pokračovali jsme dál do Strakonic. Cestou byla ještě jedna zastávka v restauraci Hostinec u Jiskrů nádechem 1. republiky, kde si dívky velice pochutnali na obědě. Ve Strakonicích jsme se také procházeli kolem řeky za krásného počasí, prohlíželi památky a vydali se na cestu zpět, protože již bylo dost hodin.

    Celý den jsme strávili venku a na skupinu jsme dorazili před dvacátou hodinou a děvčata byla z procházek již znavená a spokojená. Den se nám tak vydařil.


Vytvořeno: 7. 5. 2026
Poslední aktualizace: 7. 5. 2026 13:49
Autor: