Navigace

Obsah

Věncování s Andreou.

Typ: ostatní
Věncování s Andreou. 1 Druhý ročník věncování s Andrejkou.

Nejkrásnější svátky roku začínají adventem, obdobím čtyř týdnů před Štědrým dnem. Tento rok připadla první adventní neděle na 1. prosince 2019. Také děti z Domina mohly zapálit první ze čtyř svíček na adventním věnci, který si samy vyrobily. Celé odpoledne tvořily společně s Andreou Verešovou, dlouhodobou partnerkou a sponzorkou Domina, krásné adventní věnce. Největší společenská místnost v dětském domově se v neděli odpoledne proměnila v dílnu plnou zelených, ještě neozdobených věnců, ozdob z přírodních materiálů, které si děti samy nasbíraly, barevných svíček a dalších blýskavých ozdob různých tvarů a velikostí. I tento rok nechyběla organizátorka tvůrčí dílny Ivana Sikytová, která dětem radila a pomáhala s výběrem materiálu a upevněním ozdob na věnce.

Cílem společného tvoření byl Andrein nápad, vyrobit adventní věnce, které se prodají a ozdobí domácnosti lidí, ale i pokoje samotných tvůrců.

 Každý se snažil, aby zrovna ten jeho adventní věnec byl ten nejhezčí a udělal radost. Adventní „věncování“ se opět vydařilo a všechny věnce byly opravdu překrásné.         

                                          Andrejko děkujeme J


Vytvořeno: 9. 12. 2019
Poslední aktualizace: 9. 12. 2019 20:48
Autor: