Navigace

Obsah

Projekt "Indiánská vesnička".

Typ: ostatní
Projekt "Indiánská vesnička". Zahájení a realizace projektu
Dětského domova Domino, Plzeň - Hra o život

Výstavba naší rekreační a výcvikové základny „Indiánská vesnička“, byla 25.4. 2019 zahájena. Toto netradiční základna se nachází 2 km od Konstantinových Lázní, v blízkosti vesničky Kokašice a asi 1km od Farmy Krasíkov.
Projekt nazvaný „Hra na život“ se uskuteční v tomto netypickém prostředí „ Indiánské vesničky“ a jejím okolí a bude zaměřený na osobní rozvoj dětí formou outdoorových a společenských aktivit, branných her, sportů, soutěží.

Jde o program propracovaných zaměstnání, her, aktivit a různých modelových situací, nahrávajících řešení praktických problémů. Cílem je zažít a poznat na „vlastní kůži“, jak přežít a postarat se o sebe i druhé v netypickém, zajímavém prostředí a vrátit se zpět v čase. Přestat se věnovat virtuálnímu světu a všímat si toho, co je kolem nás.

Výcviková základna „Indiánská vesnička“, nebude sloužit jen jako základna pro sportovní a rekreační využití našich svěřenců, ale bude využita pro komerční účely, kdy bude k dispozici i pro veřejnost a jiná zařízení ( DD, DDM, Skauti, PS, ŠD…).

Zahájení činnosti vesničky je plánovaný od 29.6.2019, tj. zahájením letních prázdnin.


Vytvořeno: 17. 5. 2019
Poslední aktualizace: 17. 5. 2019 11:58
Autor: