Navigace

Obsah

Indiánská vesnička Krasíkov.

Typ: ostatní
Indiánská vesnička Krasíkov. Pobyt v Indiánské vesničce
Hned druhý den po obdržení vysvědčení, vyrazila naše 5.RS a Guliano ze 4.RS do Krasíkova do Indiánské vesničky. Jela s námi teta Linda a teta Mirka. V táboře pak čekal Kamil a Honza. Spali jsme v týpí, což bylo pro nás úplně nové a zajímavé. Na obědy jsme jezdili do Bezdružic – paní Ilonka výborně vařila, moooc nám chutnalo!! Večeře a snídaně jsme si odnášeli s sebou a pak sami dělali, na ohni jsme rožnili rybu, opékali buřtíky, ohřívali konzervy. Zvládli jsme i výlet na farmu, výšlap na rozhlednu Kokašice, koupání v lomu, z hlíny pak tvořili keramické nádoby na příbory a jiné.

     Největším naším společným výtvorem bylo vydláždění okolí umývárny. Na to jsme potřebovali ploché kameny z řeky. Někdo lovil kameny, další je přenášel na místo a dva skládali na plochu. Všichni se zapojili a po skončení jsme měli radost z vykonané práce.                                                                      

     Večer jsme hráli u ohně hry a celou noc jsme ve dvojicích drželi hlídky. Ty se nám nelíbily, i když jsme si je první den sami navrhli. A přestože jsme se pobytu ve vesničce báli, že to bude hrozný, moc jsme si všichni všechny dny užili.                                                              Roxy a Denis


Vytvořeno: 1. 10. 2019
Poslední aktualizace: 1. 10. 2019 18:26
Autor: